Om oss

Spray er Nettavisens in-house native-og contentbyrå. Vi har et stort team av skribenter, tekstforfattere, markedsførere, rådgivere innen influencer-markedsføring og strateger i tillegg til designere, fotograf og egne utviklere. Vårt dedikerte team hjelper våre partnere og kunder med å fortelle de gode historiene som treffer målgruppen der de er, i de kanelene vi selv eier, kundenes egne løsninger, sosiale medier eller hos andre distributører. For å sikre optimal spredning og effekt på kundens kampanje har vi en egen kommersiell desk som kontinuerlig optimaliserer og desker det kommersielle innholdet vi kontrollerer og tilbyr.

 Vi kjenner våre lesere best og sikrer at innholdet snakker svært godt til våre målgrupper. Dette gjør at våre partnere oppnår økt synlighet og blir en del av den sosiale dialogen.

Sprays fordel er å sitte tett på innovasjon,utvikling og nyskapende krefter i et stort publiseringsmiljø. Vi kan levere de neste løsningene først, og tilpasset våre partneres behov og ønsker.

Sara Narvhus Oksdøl 
Salgs- og markedsdirektør
sara.narvhus@nettavisen.no 
+47 926 62 866

Ingrid Louise Kvam
Leder Content Marketing
ingrid.kvam@nettavisen.no
+47 936 50 404

Thomas Gulbrandsen
Kommersiell innholdssjef
thomas.gulbrandsen@nettavisen.no 
+47 930 99 951

Anna-Marie Augustin
Kreativ leder
annamaria.augustin@nettavisen.no 
+47 922 38 290

Monika Sveen
Prosjektleder
monika.sveen@nettavisen.no 
+47 990 11 545

Martina Sahlin
Senior Key Account Manager
martina.sahlin@nettavisen.no 
+47 997 97 280

Anette Hellem
Senior Key Account Manager
anette.hellem@nettavisen.no
+47 988 35 956

Amalie Gulbrandsen
Innholdsprodusent
amalie.gulbrandsen@nettavisen.no 
+47 994 64 742

Milan Botani
Innholdsprodusent
milan.botani@nettavisen.no
+47 450 80 903

Annette Sand
Fagleder design
annette.sand@nettavisen.no 
+47 926 69 307

Sondre Rype Paulsen
Performance Manager
sondre.paulsen@nettavisen.no 
+47 926 94 155

Vilde Strand
Innholdsprodusent
vilde.strand@nettavisen.no
+47 416 57 673